ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Sė shpejti edhe shėrbimi i Google pėr muzikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Sė shpejti edhe shėrbimi i Google pėr muzikė   Fri Oct 23, 2009 1:40 am


Sė shpejti edhe shėrbimi i Google pėr muzikė
Sipas thashethemeve tė fundit Google sė shpejti do tė hap dyqanin e vet online pėr shitjen e muzikės, i cili do tė duhej tė plotėsojė shėrbimet e kompanisė Google.
Sipas portalit teknologjik Techcrunch, Google gjatė disa javėve tė fundit po mbledh pėrmbajtje nga disa kompani tė njohura muzikore. Disa burime pohojnė se shėrbimi i ri do tė emėrohet Google Audio.

Tani pėr tani gjėja e vetme e sigurt ėshtė se shėrbimi i ri do tė jetė nė dispozicion vetėm nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, dhe me gjasė do tė jetė i ndryshėm nga shėrbimi Google China i hapur nė vitin 2008, i cili mundėson kėrkimin dhe shkarkimin pa pagesė tė kėngėve.

Pėr Google Audio tani nuk dihet nėse do t’i lejohet vetėm transmetim i drejtpėrdrejt apo shkarkim, apo qė tė dyja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sė shpejti edhe shėrbimi i Google pėr muzikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: