ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Toshiba Camileo S10 Ducati

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Toshiba Camileo S10 Ducati   Thu Sep 24, 2009 2:09 pm


Toshiba Camileo S10 Ducati
Video-kamera e krijuar si rrjedhojė e bashkėpunimit nė mes tė Toshibas dhe Ducatit mund tė incizojė nė rezolucion tė plotė (HD), derisa pėr ruajtje tė dhėnave pėrdorė kartelat e memories.
Prodhuesit e pajisjeve kompjuterike dhe elektronikės shpenzuese nganjėherė bashkohen me prodhuesit e automjeteve pėr tė prodhuar versione tė veēanta (tė shtrenjta) tė pajisjeve tė tyre. Kėsaj radhe rezultat i njė bashkėpunimi tė tillė video-kamera Toshiba Camileo S10 Ducati.

Video-kamera ėshtė e pajisur me sensor tė rezolucionit prej pesė megapiksela, video mund tė incizojė me rezolucion prej 1.080p, derisa materialet e incizuara i ruan nė kartelėn e memories. Nė tė ėshtė integruar edhe ekrani 2.5 inēėsh me dimensione prej 18 x 57 x 100 milimetrash, derisa peshon 120 gramė.

Sė bashku me kamerėn vjen edhe kartela e memories prej 4 gigabajt nė tė cilėn, sipas pėrllogaritjes sė prodhuesit, mund tė vendosen 60 minuta video material. Ēmimi nuk ėshtė publikuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Toshiba Camileo S10 Ducati
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: