ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 memorie tė reja nga TakeMS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: memorie tė reja nga TakeMS   Thu Sep 24, 2009 2:06 pm


memorie tė reja nga TakeMS
TakeMS ka paraqitur modele tė reja tė memorieve USB nė linjėn e vet MEM-Drive. Memoriet USB nga kompania TakeMS vijnė nė tri versione – Trendy, Move e Smooth, me kapacitet maksimal prej 16 gigabajt.
MEM-Drive Trendy ėshtė e dedikuar pėr t’u bartur rreth qafės, e sipas pohimeve tė prodhuesit ajo vjen nė shtėpizė moderne me ngjyrė titani dhe ilustrim gjarpri.

Modeli i dytė, MEM-Drive Move vjen nė shtėpizė metali dhe sjell konektorin USB me tėrheqje. Derisa, MEM-Drive Smooth me peshė prej gjithsej pesė gramėsh do tė vjen nė kombinim tė tri ngjyrave.

Ēmimet ende nuk janė bėrė tė njohura, gjersa tė gjitha memoriet do tė vijnė me softuerin Carry it Easy +Plus vlera e tė cilit ėshtė 25 euro, porosisin nga TakeMS.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
memorie tė reja nga TakeMS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: