ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Moss feston ditėlindjen nėn serenadat e Richiet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Moss feston ditėlindjen nėn serenadat e Richiet   Tue Jan 20, 2009 3:28 am


Moss feston ditėlindjen nėn serenadat e Richiet
Supermodelja britanike, Kate Moss, ka pranuar njė trajtim tė veēantė gjatė ditėlindjes sė saj tė 35-tė (15 janar) - njė performancė nga legjenda e muzikės, Lionel Richie.
Bukuroshja organizoi njė ndejė private nė njė hotel Londėr, kur e kishte vėrejtur yllin duke pirė nė njė kėnd nė barit dhe e kishte ftuar atė t’i bashkohet.

Dhe Richie ėshtė pėrfshirė nė ndejė duke kėnduar serenada pėr Moss me disa prej hiteve tė tij, pėrfshirė “All Night Long”.

Nė mesin e mysafirėve ishin edhe disenjatorja e modės, Stella McCartney, dhe ylli i Rolling Stones, Ronnie Wood.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Moss feston ditėlindjen nėn serenadat e Richiet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: