ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ēmimi i Rihannas i jepet gabimisht Katy Perryt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Ēmimi i Rihannas i jepet gabimisht Katy Perryt   Tue Jan 20, 2009 3:24 am


Ēmimi i Rihannas i jepet gabimisht Katy Perryt
Kėngėtarja Katy Perry ka mbetur me fytyrė tė skuqur kur njė lėshim nė llogaritjen e votave kishte nxjerrė atė gabimisht fituese pėr kategorinė Best International Song nė ndarjen e ēmimeve NRJ Music Awards, ndėrsa ēmimi kishte qenė i dedikuar pėr Rihannan.
Kėngėtarja u ngjit nė skenė nė ngjarjen e organizuar nė Kanė, Francė, gjatė tė shtunės mbrėma (17 janar), pėr tė marrė ēmimin pėr hitin “I Kissed a Girl”, tė cilin ia dha anėtarja e grupit “Pussycat Dolls”, Nicole Scherzinger, duke falėnderuar publikun dhe duke thėnė se ky ishte ēmimi i parė i saj.

Por, 90 minuta mė vonė ėshtė zbuluar gabimi, kur nikoqiri, Nikos Alliagas, kishte zbuluar se gafėn para publikut.

Nė kėtė ngjarje tė shpėrblyer ishin edhe Britney Spears, Enrique Iglesias, Pussycat Dolls dhe Jonas Brothers.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ēmimi i Rihannas i jepet gabimisht Katy Perryt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: