ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 50 Cent nderon Jim Carreyn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: 50 Cent nderon Jim Carreyn   Tue Jan 20, 2009 3:19 am


50 Cent nderon Jim Carreyn
Reperi 50 Cent e ka ftuar nė njė koncert tė vetin komikun Jim Carry pėr ditėlindjen e 47-tė tė aktorit.
Tė shtunėn, Carrey ka mbushur 47 vjet, ndėrsa 50 Cent e ka nderuar atė duke e ftuar tė marrė pjesė nė performancėn e tij nė Sundance Film Festival nė Utah, ku reperi kėndonte me grupin e tij G-Unit.

“New York Daily News” njofton se Carrey sė bashku me tė dashurėn e tij, Jenny McCarthy, kishte qenė i ftuari special i 50 Cent.

“Jim dhe Jenny po vallėzonin dhe po kėnaqeshin me muzikėn e reperit, ndėrsa 50 Cent e ftoi atė nė skenė gjatė kėndimit tė kėngės ‘In Da Club’, (e cila pėrmban vargun ‘It's your birthday...’- ‘E ke ditėlindjen...’)”, ka thėnė njė i pranishėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
50 Cent nderon Jim Carreyn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: