ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Allen nominohet pėr tė nėntėmbėdhjetėn herė nga WGA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 28
Location : kosovo

MesazhTitulli: Allen nominohet pėr tė nėntėmbėdhjetėn herė nga WGA   Thu Jan 08, 2009 7:22 pm

Filmbėrėsi legjendar Woody Allen tė mėrkurėn ėshtė nominuar pėr tė nėntėmbėdhjetėn herė nga "Writers Guild Awards" pėr skenarin mė tė mirė origjinal tė filmit "Vicky Cristina Barcelona".

Pėr ta fituar ēmimin, Allen duhet tė del fitues kundrejt vėllezėrve Ethan dhe Joel Coen (“Burn After Reading”), Dustin Lance Black (“Milk”), Tom McCarthy (“The Visitor”) dhe Robert Siegel (“The Wrestler”).

Nga ana tjetėr, tė nominuarit pėr ēmimin e skenarit mė tė mirė tė adaptuar janė: Eric Roth (“The Courious Case Of Benjamin Button”), Jonathan dhe Christopher Nolan (“The Dark Knight”), John Patrick Shanley (“Doubt”), Peter Morgan (“Frost/Nixon”) dhe Simon Beaufoy (“Slumdog Millionaire”).

Ceremonia e ndarjes sė ēmimeve dot bėhet me 7 shkurt nė Los Angeles dhe New York.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Allen nominohet pėr tė nėntėmbėdhjetėn herė nga WGA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: