ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!   Sat Jun 14, 2008 12:35 am

Ne kete tuto ju do te mesoni te ndryshoni disa tinguj te PC-se si:

Tingullin kur:

Pc startohet
Pc fiket
Kur bllokohet Pop Up
Kur harxhohet bateria ( Batery Low - Per LapTopa )
Si dhe shume sene tjera ...

Si te veprojm....

Se pari gjejm lokacionin se ku jan tingujt qe kan qen me pare , pra ai lokacion eshte :

My Computer
Local Disk C
Windows
Media

Shih:
https://redcdn.net/ihimizer/img225/1521/faza1qa0.jpg" border="0" alt="" />[/img]

Tash ne P.SH dojm ta nderrojm vetem tingullin kur ja bejme Log Off userit ...

Kete:Kete e deletojm dhe ne vend te kesaj e vendosim tingullin qe dojm ta lejm ..
dhe kryhet , kur ju ta beni Log Off userin ateher do te paraqitet tingulli qe ju keni caktuar...

Verejtje:
Duhet te keni parasysh qe kur te beni ndonje ndryshim te tille , filja qe doni ta vendosni duhet te ket te njejtin emer , te njejten madhesi ( Ose me Pak) , se filja qe ka qen me pare...
https://redcdn.net/ihimizer/img63/4743/faza2py4.jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: