ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Beni Kerkesa per Probleme te ndryshme matematike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Beni Kerkesa per Probleme te ndryshme matematike   Fri Jun 13, 2008 8:48 pm

Ne kete teme une ju ftoj te beni kerkesa per cdo problem matematike qe mund te hasni ne karrierat tuaja.

Une mund tju jap pergjigje per keto kategori:

1. Algjeber Elementare dhe Lineare (Elementary and Linear Algebra)
2. Gjeometri Elementare dhe Analitike (Elementary and Analytical Geometry)
3. Analiza Matematike me disa variabla (Multivariable Calculus)
4. Ekuacione Differenciale rendi i pare dhe i dyte (Differential Equations)
5. Teoria e Probabilitetit (Theory of Probability)
6. Elementet e Kombinatorikes (Combinatorial Elements)

Keto jane disa nga sferat e pergjithshme qe une mund tju ndihmoj.
Nese keni nevoje per ndonje zgjidhje, vertetim, perkufizim, sugjerim ju lutem mos nguroni te pyesni.

P.S. Mathematics is not a spectator sport
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Beni Kerkesa per Probleme te ndryshme matematike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Shkencat Natyrore ::. :: Matematik-
Kėrce tek: