ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Fshij Cilat Linka T'Dush Ti Ne Internet Explorer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Fshij Cilat Linka T'Dush Ti Ne Internet Explorer   Sat Jul 19, 2008 10:30 am

Qe ni trik qi nuk duhet mi fshi kej web-sajtat e vizituara po fshije veq at qi don ti
Ja edhe nje trik qe nuk ke nevoj mei fshi krejt linkat e web-siteve qe i ke vizituar por mundesh te fshish vetem ate qe don...LEXO rregullat me posht...


1.Shkojm Start
2.Run
3.Dhe aty e shkrujm Regedit
4.Kliko aty ku shkruan HKEY_CURRENT_USER\ pastaj hyn Software\ pastaj Microsoft\ pastaj Internet Explorer\ dhe e fundit TypedURLs
5.Edhe fshije cilin t'dush ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fshij Cilat Linka T'Dush Ti Ne Internet Explorer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Hacking & Security-
Kėrce tek: