ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Moska pėrgatitet pėr finalen e Ligės sė Kampionėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Moska pėrgatitet pėr finalen e Ligės sė Kampionėve   Sat Jul 12, 2008 2:56 am

Policia ruse ndėrmerrė masa tė jashtėzakonshme sigurie para finales sė Ligės sė Kampiomėve mes Manēester Juanjted dhe Ēellsit.

Policia ruse nė Moskė ka paralajmėruar fansat anglez tė sillen mirė, kur ata do tė jenė nė Moskė, pėr tė parė finalen e Ligės sė Kampionėve, mes Manēeter Junajtedit dhe Ēellsit.

"Policia do tė veprojė nė kuadėr tė veprimeve legale, mirėpo nė disa momente do tė jetė mė e ashpėr, pėr tė parandaluar dhunėn nė Moskė.", deklaroi Vyacheslav Kozlov, gjenerali i policisė nė Moskė.

Gjenerali Vjaēeslav Kozlov ka theksuar se mė shumė 7.000 policė dhe oficerė ushtarak, do tė jenė tė angazhuar pėr tė mbajtur rend mes 50.000 adhurues tė futbollit nga Anglia, nė stadiumin "Luzhnjiki" nė Moskė.

"Pėrkrahėsit e ekipeve do tė jenė tė ndarė dhe do tė qėndrojnė nė anė opozitare tė stadiumit "Luzhnjiki". Ne nė kėtė moment kemi disa aktivitete antiterroriste dhe e gjithė policia nė Moskė ėshtė nė gatishmėri tė lartė.", tha Kozlov.

Mė shumė se 700 autobus do tė trasnsportojnė fansat nga aeroportet e Moskės nė stadium, nė ditėn e zhvillim tė ndeshjes dhe bileta do tė jetė vizė hyrėse dhe dalėse pėr periudhėn prej 17 deri mė 25 maj. Finalja e Ligės sė Kampionėve, mes Manēester Juanjted dhe Ēellsit do tė zhvillohet mė 21 maj, me fillim nė orėn 20.45.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Moska pėrgatitet pėr finalen e Ligės sė Kampionėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: